Wypożyczalnia samochodów dostawczych

Wypożyczalnie samochodów dostawczych są już nieodłącznym elementem rynku motoryzacyjnego. Udaje się wypożyczyć dobry samochód dostawczy chociażby ze względu na konkurencyjność wypożyczalni samochodów dostawczych w stosunku do, na przykład, taksówek bagażowych. Jest to znakomita okazja ponadto, aby zasiąść za kółkiem dostawczaka. Dla niektórych jest to wielka frajda móc pokierować przeprowadzką, nie tylko pakując do samochodu meble i inne artefakty, ale poprowadzić auto do miejsca przeznaczenia.

– Nie miałem zbyt wielkiego kapitału na wynajęcie auta dostawczego – mówi pan Józef. – Natomiast właściciel wypożyczalni, wiedząc o tym, zaprowadził mnie do miejsca, w którym trzymał Nyskę, Starego żuka i Tarpana, auta zbudowane na bazie legendarnej Warszawy, co podkręciło mi łezkę w oku na myśl o latach mojej młodości. W dodatku cena była atrakcyjna, więc wybrałem auto. Muszę przyznać, że jazda Żukiem to prawdziwa frajda, szczególnie gdy pedał gazu znajduje się dwadzieścia centymetrów nad podłogą.

Pan Józef wykonał swoją przeprowadzkę i oddał samochód w nienagannym stanie. Zapłacił raptem kilkadziesiąt złotych, i, jak wiadomo, kilkadziesiąt do baku dość paliwożernego auta.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *